Görme Engelliler İçin Dünyada Bir İlk

Hayal Ortağım görme engellilerin bilgiye ve teknolojiye erişimini kolaylaştıran, sinemada sesli betimleme, güncel köşe yazısı ve haber, kapalı alanlarda navigasyon servisi sunan tüm operatörler için ücretsiz bir iOS ve Android mobil uygulamasıdır.

App Store'dan İndir Play Store'dan İndir
8020’yi arayarak erişebilirsiniz.
Uygulama ana sayfası
Sinema ekranı

Sinemada Sesli Betimleme

Hiçbir ekstra donanım veya yazılıma gerek olmadan, sinemada Hayal Ortağım üzerinden filmlerin sesli betimlemelerini dinleyin. Ses tanıma teknolojisi sayesinde vizyondaki filmleri herkesle aynı anda hiçbir görsel ayrıntıyı kaçırmadan takip edebilirsiniz! Şuana kadar 175 film ile Dünya’da en çok sesli betimlemeye sahip uygulama Hayal Ortağım!

Nasıl kullanılır?

Son Eklenen Filmler

Kerkenez, Tür: Dram, Yönetmen: Ken Loach filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın. Umudunu Kaybetme, Tür: Dram, Yönetmen: Ken Loach filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın. Iguana Tokyo, Tür: Dram, Yönetmen: Kaan Müjdeci filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın. Dereler Özgür Aksın, Tür: Dram, Yönetmen: Ole Giæver filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın. Bir Düşüşün Anatomisi, Tür: Dram, Gerilim, Mahkeme, Yönetmen: Justine Triet filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın. Bars, Tür: Dram, Yönetmen: Orçun Köksal  filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın. Ayna Ayna, Tür: Dram, Yönetmen: Belmin Söylemez filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın. Paolo'nun Mutluluğu, Tür: Animasyon, Yönetmen: Manuel Schroeder filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın. Salça, Tür: Kısa Film, Yönetmen: Burak Oğuz Saguner filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın. Bo ve Çöplük, Tür: Kısa Film, Yönetmen: Tatiana Skorlupkina filmi Hayal Ortağım uygulamasında açmak için tıklayın.

En Güncel İçerikler

Binlerce köşe yazarı ve güncel haberi, GETEM ve diğer kütüphanelerden binlerce sesli kitabı, popüler dergileri ve haftalık burç yorumlarınızı en kolay şekilde takip edin!

Nasıl kullanılır?
Haberler liste ekranı
Alışveriş merkezleri liste ekranı

Kapalı Alanlarda Navigasyon

Alışveriş merkezleri ve üniversitesilerde gitmek istediğiniz yere navigasyon alın, içeride gezerken önünden geçtiğiniz mağazanın hangi mağaza olduğunu kolayca öğrenin!

Nasıl kullanılır?

Uluslararası Ödüller

2014 yılında GSM sektörünün oscarı olarak gösterilen GSMA’de “Toplumsal ve Ekonomik Gelişme” kategorisinde dünya birinciliğine layık görüldü.

2016 yılında ise GSMA’de 2. kez dünya birinciliği kazanarak, aynı projeyle 2 kez ödül alan tek proje oldu.

Hayal Ortağım proje üyeleri, dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan MIT tarafından düzenlenen “Innovators Under 35” yarışmasında Hayal Ortağım ile Yılın Öncü Yenilikçisi seçildi.

Forbes Magazine tarafından ise “30 Under 30” ödülüne layık görüldü.

GSMA Ödülü Logosu
MIT Innovators Under 35
Forbes 30 Under 30
Meffys Sosyal Etki Ödülü
destek@hayalortagim.com

© 2012 - 2019 Turkcell &

"1.0.2" - 09/06/2023 03:06:00 PM